Festivalstyret

Festivalstyret

X2 Festivalen byr på eit stort kveldsprogram, kor du får oppleve nokon av Nordens feitaste artistar og høyre spanande historier frå ekstreme foredragshaldarar! Bla ned for å sjå detaljert tidsprogram.

X2 Festivalen byr på et stort kveldsprogram, hvor du får oppleve noen av Nordens feteste artister og høre spennende historier fra ekstreme foredragsholdere! Bla ned for å se detaljert tidsprogram.

profilbilde-wordpress

Mathias Vasbotn Remmereit

Festivalansvarleg

mathias@x2festivalen.no
+47 468 77 544

portrettfoto_eirik

Eirik Vaage

Økonomiansvarleg

eirik@x2festivalen.no
+47 473 95 073

martinbogen

Martin Bogen

Sponsoransvarleg

martin.bogen@gmail.com
+47 950 62 971

kvadratisk_placeholder

Andrea Roberts

Kommunikasjonsansvarleg

pr@x2festivalen.no
+47 999 99 999

portrettfoto_arve

Arve Humberset

Logistikkansvarleg

arve@x2festivalen.no
+47 974 70 980

portrettfoto_sondre

Sondre Langenes

Områdeansvarleg

omrade@x2festivalen.no
+47 471 62 424

kvadratisk_placeholder

Ingelin Storstein Hole

Bookingansvarleg

booking@x2festivalen.no
+47 415 24 235

portrettfoto_elisabeth

Elisabet Stalheim Pedersen

Frivilligansvarleg

elisabet@x2festivalen.no
+47 924 61 439

portrettfoto_malvin

Tormod Malvin Sæther

Crewansvarleg

tormod.malvin@gmail.com
+47 418 42 803

portrettfoto_smedsvik

Tormod Smedsvig

Arenaansvarleg

tormodds@gmail.com
+47 458 84 503

kvadratisk_placeholder

TBA

Vaktansvarleg

@x2festivalen.no
+47 999 99 999

kvadratisk_placeholder

Åge Staurset

Teknisk ansvarleg

teknisk@x2festivalen.no
+47 476 59 538

portrettfoto_atle

Atle Remmereit

Medieproduksjonsansvarleg
Oclin AS

avr@oclin.no
+47 481 29 696

portrettfoto_chb

Chris–Håvard Berge

IT-ansvarleg
Oclin AS

chb@oclin.no
+47 473 24 204

kvadratisk_placeholder

Anna Elisabeth Brokstad

Designansvarleg

Anna_e.b@hotmail.com
+47 984 92 521

portrettfoto_miranda

Miranda Tryggeset

Dekoransvarleg

miranda@x2festivalen.no
+47 970 05 856

portrettfoto_aasmund

Åsmund Vaage

Sikkerheitsansvarleg

asmund.vaage@gmail.com
+47 911 90 143

kvadratisk_placeholder

Youri van der Werve

Programansvarleg

yourivdwerve@gmail.com
+47 458 15 782

Sportsansvarlige

Sportsansvarlige

During X2 Festivalen you can participate or watch competitions such as surf, skate, free ride, randonee, base, speed flying, kayak, biking and more. We are especially proud of our unique surf/skate/snow competition TrippelX!

During X2 Festivalen you can participate or watch competitions such as surf, skate, free ride, randonee, base, speed flying, kayak, biking and more. We are especially proud of our unique surf/skate/snow competition TrippelX!

portrettfoto_catp

Cato Nordbakk

XBase

cato@x2festivalen.no
+47 411 05 071

kvadratisk_placeholder

Robin Andrè Ryste Skjeret

XBike

xbike@x2festivalen.no
+47 468 69 878

kvadratisk_placeholder

Aldin Hodzic

XBoard

xboard@x2festivalen.no
+47 450 96 891

kvadratisk_placeholder

Torbjørn Noreide

XCreek

xcreek@x2festivalen.no
+47 974 03 444

portrettfoto_sigbjorn

Sigbjørn Melvær

XFree

xfree@x2festivalen.no
+47 970 46 146

portrettfoto_magnus

Magnus Mongstad

XSkate

xskate@x2festivalen.no
+47 406 04 066

portrettfoto_mats-1

Mats Hustad

XStyle

xstyle@x2festivalen.no
+47 994 88 735

portrettfoto_eirik

Eirik Vaage

XWave

eirik@x2festivalen.no
+47 473 95 073

kvadratisk_placeholder

Eira Granviken Midtgaard

Bouldering

+47 468 69 769

kvadratisk_placeholder

Jomar Leknes

Skydiving

asmund.vaage@gmail.com
+47 911 90 143

kvadratisk_placeholder

Kåre Georg Myklebust

Paragliding

xair@x2festivalen.no
kgm@teamxc.no
+47 400 97 246

portrettfoto_marius

Marius Helland Bøstrand

Speedflying

marius.bostrand@gmail.com
+47 980 65 148

kvadratisk_placeholder

Gry Hansen

Yoga

gry@krimp.no
+47 915 50 407

sparebank1_hvit
x2018_sponsorer_5-01
X2 Festivalen
Postboks 249
6101 Volda, Norway
X2 Festivalen
Postboks 249
6101 Volda, Norway

Design by Eidsnes Design
Coding by Oclin