X2 PROGRAM 2019


20:00

X2 Quiz

Studenthuset Rokken

Aktivitet

15:00

YOGA

Studenthuset Rokken

Aktivitet

16:00

Dørene Åpner

Festivalområdet

Aktivitet

17:00

XOpening Show

Festivalområdet

Aktivitet

17:00

Sinsenfist

Propellhallen

Konsert

19:00

XClub

Underground Club

DJ

19:00

Mari Hasle Einang

Propellhallen

Foredrag

19:30

Jan Petter Simonnes

Propellhallen

Foredrag

20:30

Frida Halvorsen

Propellhallen

Foredrag

22:00

Loui & Lexus

Propellhallen

Konsert

22:00

Loui & Lexus

Propellhallen

Konsert

22:45

Safario

Propellhallen

Konsert

23:30

Skatebård

Propellhallen

DJ

10:00

XWave

Flø

Sport

10:00

Yoga

2. etasje Studenthuset Rokken

Aktivitet

12:00

Yoga med Kishore Satwal

Storsalen, Rokken

Aktivitet

16:00

XSkate

Møre Skatehall

Sport

17:00

Yoga

2. etasje Studenthuset Rokken

Aktivitet

18:00

Catch-it

Propellhallen

Sport

18:00

Ægir Expeditions

Propellhallen

Foredrag

18:00

XCinema - The Dawn Wall

Studenthuset Rokken

Video

19:00

Tom Erik Heimen

Propellhallen

Foredrag

19:30

XCinema - There is always next season

Studenthuset Rokken

Video

20:00

Nikolai Schirmer

Propellhallen

Foredrag

21:00

Dagens video

Propellhallen

Video

22:00

Softcore untd.

Storsalen

Konsert

23:00

Fieh

Propellhallen

Konsert

TBA

Kamelen

Propellhallen

Konsert

00:00

22

Storsalen

Konsert

09:00

Yoga

2. etasje Studenthuset Rokken

Aktivitet

10:00

XClimb - Bouldering

Ørstahallen

Sport

10:00

XCreek

Øyraelva

Sport

11:00

XSmall

Ørstahallen

Aktivitet

11:00

XBoard

Kleppevegen, Volda

Sport

12:00

XClimb - Rope

Ørstahallen

Sport

14:30

XSplash

Volda Symjehall

Sport

16:00

X2 Afterski

Festivalområdet

Aktivitet

17:00

Yoga

2. etasje Studenthuset Rokken

Aktivitet

18:00

Empower

Propellhallen

Foredrag

18:00

XCinema - There is always next season

Studenthuset Rokken

Video

18:30

Mina og meg

Propellhallen

Foredrag

19:30

Marco Tribelhorn

Prpoellhallen

Foredrag

21:00

XAwards

Propellhallen

Premieutdeling

21:00

Dagens video

Propellhallen

Video

22:00

Biru Baby

Propellhallen

Konsert

23:00

Sprite Zero Klan

Propellhallen

Konsert

23:45

Crackazat

Storsalen

Konsert

TBA

Gigamesh

Propellhallen

DJ